داستان آپ‌کوک

آپ‌کوک نبض تپنده کسب و کار

در آپ‌کوک، اولین پلتفرم تخصصی سنجش تجربه مشتری، تلاش ما بر این است که مشتری مداری را برای کسب و کارهای آنلاین آسان کنیم، با روشی موثرتر و ماندگارتر که تجربه لذت بخشی برای مشتریان کسب و کار شما ایجاد می کند. ما هوشمندانه، خلاقانه و پرانرژی تلاش می کنیم تا مشتریان هر کسب و کار آنلاین هواداران وفادار آن باشند. در حال حاضر تمرکز ما روی سنجش تجربه مشتری با استفاده از شاخص های استاندارد رضایت مشتری مانند NPS ،CES وCSAT است.

بنیانگذاران آپ‌کوک

استارتاپ آپ‌کوک توسط برادران صالحیان، سعید و مجید در مهر ماه سال 1397 راه اندازی شد. ما در ابتدا استارتاپ آپ‌کوک را با انتشار دانش، تجربیات و ایده های خود درباره تجربه مشتری در آپ‌کوک مگ شروع کردیم. ما راهنمای اندازه گیری میزان وفاداری مشتری و سرویس نظرسنجی شاخص خالص مروجان (NPS) را توسعه و راه اندازی کردیم. با انتشار دموی سرویس و مشاهده استقبال کسب و کارها از این ایده تصمیم به راه اندازی اولین پلتفرم تخصصی سنجش تجربه مشتری گرفتیم.

مراحل رشد و توسعه

پس از توسعه نسخه اولیه محصول، ورود به بازار و دریافت بازخوردهای مشتریان نیازهای کسب و کارها را دقیق تر شناختیم. با جمع بندی و تحلیل بازخوردهای مشتریان شروع به بهبود و توسعه ویژگی های محصول از جمله افزودن شاخص های جدید سنجش تجربه مشتری، تحلیل نتایج، قابلیت اشتراک نظرسنجی در پلتفرم های مختلف و دسته بندی مشتریان کردیم. در حال حاضر این خدمات مراحل تست و باز بینی خود را طی می کنند و به زودی برای ارائه به بازار آماده خواهد شد.